Неділя, 25.02.2018, 05:58

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Відкриття дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Відкриття дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У важкі часи неволі українці, плекаючи віру в національне визволення, пов’язували свої надії з козацтвом. Вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живе в кожній людині прагнення до вільного та незалежного життя. У глибині душі кожного українця живе козак, воїн, який за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Покрови у нашій школі відбулося урочисте відкриття військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів 5-9 класів. Мета змагань  –  виховання юнаків та дівчат на звичаях українського козацтва, на засадах національної гідності, самосвідомості та здорового способу життя.

Лінійка пройшла в патріотичному дусі: майоріли вишиванки, учні співали українські пісні та з честю приміряли на себе звання козака. Перед роями виступив головний суддя шкільних змагань Білоног Анатолій Сергійович, який привітав усіх зі святом, побажав наснаги, завзяття й оголосив про початок шкільних змагань. Після слів головного судді ройові зі своїми роями здали рапорти і на шкільному подвір’ї залунали козацькі девізи. Рій 11 класу «Конашевичі» продемонстрували зразкове виконання етапу «Впоряд». Перед роями виступив учень 4-Б класу Найда Назар, який проспівав усім славнозвісну пісню Джури.

Після урочистої лінійки всі школярі завітали на загальношкільний ярмарок. Настрій під час солодкого ярмарку був невимушений і жвавий. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. А ярмаркові гроші підуть на благодійність.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 37 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »