Неділя, 16.12.2018, 21:23

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Відкиття шкільногоетапу гри "Сокіл"
Відкиття шкільногоетапу гри "Сокіл"

Ми – дітвора українська,хлопці і дівчата.

Хоч слабі у нас ще руки, та душа завзята.

Бо козацького ми роду, славних предків діти.

За традицією,  25 жовтня   у нашій школі було проведено урочисту лінійку з нагоди відкриття шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра «Джура» -  це державна система патріотичного виховання молоді, яка діє протягом всього навчального року.
      Участь у І етапі взяли 16 роїв 5-9 класів. До шкільної родини були прийняті юні козачата 5-их класів. Виголосивши  клятву, учні пообіцяли вивчати історію і традиції українського народу, розвивати себе розумово, духовно та фізично заради незалежності та процвітання України. Незважаючи на свій вік, хвилювання та тремтіння в руках учні поводились мужньо, адже справжні козаки мають сміливу вдачу.
       Головнокомандуючий суддя гри  Білоног А.С. звернувся  з  напутнім словом до усіх присутніх та перевірив готовність роїв до змагань.
       Кожен рій презентував свою назву, гасло, заклик та прапор.  А далі усі рої мали змогу заспівати козацької пісні разом з юним джурівцем Найдою Назаром.

Хочеться побажати тим, хто брав участь у святі здоров’я, щастя, бути сміливими, вірними, цінувати братство і згоду, бо всі ми нащадки козацького роду!
        Довідка. Джурами в Україні називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Отримати такий статус міг лише той, хто пройшов певні випробовування – як фізичні, так і моральні. Під час змагань протягом року підлітки відтворюватимуть атмосферу козацтва і випробуватимуть себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних та патріотичних конкурсах.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 15 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »