Понеділок, 19.11.2018, 00:35

Головна » 2017 » Листопад » 9 » «Українські лепетуни». Мовний квест
«Українські лепетуни». Мовний квест

Слова росли із  ґрунту, мов жита.

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова.

Багата і милозвучна наша рідна мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу, виховання мовної культури в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21 відбувся мовний квест «Українські лепетуни», присвячений Дню української писемності та мови. Педагог-організатор Жук І.П. разом із учнівським самоврядуванням запропонувала класним колективам «маршрутні листи», які включали завдання для різних вікових груп (мовні загадки, тести, вправи, спрямовані на розвиток культури мовлення, творчі та лексичні вправи тощо). Кожен мав змогу збагатити власну скарбницю рідного слова. Така форма роботи спонукає дітей до креативності та здорової конкуренції, до розуміння значимості збереження української мови, формує  потребу дотримуватися культури слововживання. Адже саме мова формує національний менталітет, зберігає культурні здобутки та звичаї, є живим свідком історії українського народу.

Традиційно педагоги та учні школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Також усі учні 5-11 класів, які люблять і шанують українське слово, взяли участь у І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 97 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »