Неділя, 16.12.2018, 22:17

Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень права
Тиждень права

З 4 грудня по 8 грудня 2017 року в Білоцерківській  загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 21 відбулися заходи на відзначення  Всеукраїнського тижня права. Протягом тижня класними керівниками 2-11 класів були проведені виховні години, бесіди, вікторини, круглі столи на правову тематику.
     Учителем історії та правознавства Довгалюк Л.М. була проведена загальношкільна конференція "Дерево прав дитини", в якій взяли участь майже всі класи школи. Учні ознайомилися з Міжнародними правовими документами: Декларацією прав дитини, Конвенцією ООН про права дитини та державними законами, Конституцією України, законом «Про охорону дитинства». Результати своїх досліджень діти прикріплювали у вигляді листочків на символічне правове дерево.
     В 10 класі вчитель правознавства Балас О.Ю. провела круглий стіл на тему"Соціальні реформи в Україні і моє майбутнє". Цей захід був спрямований на створення належних умов для набуття учнями обсягу правових знань і навичок у їх застосуванні, необхідних для реалізації громадянами своїх прав і свобод, а також виконання покладених на них обов’язків.
     На базі шкільної бібліотеки було організовано правову експозицію з нагоди проголошення Загальної  декларації прав людини та громадянина.
    Соціальний педагог Погребняк В.В. провела анкетування учнів 8 класів на тему «Чи знаю я свої права?».
      Учні школи взяли участь у конкурсах  плакатів та малюнків «Мої права», а серед учнів 3,4-х класів пройшла гра «Правова відгадайка» та правовий брейн-ринг.
Учениці Сергієнко Софія(4-Б кл.) та Ткаченко Анна(10 кл.) взяли участь та стали переможцями  в щорічній  обласній  виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини» в номінації «Живопис».
     Метою Тижня правових знань було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищення рівня правової культури учнів, попередження асоціальних проявів серед неповнолітніх. Тиждень правових знань у школі – це можливість почути щось нове і цікаве. Адже незнання не звільняє від відповідальності, а знання перетворюється на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного,  покращити поведінку, зміцнити силу волі. Прилучення учнівської молоді до правової культури збагачує її духовне життя. Водночас знання нею своїх прав і обов'язків розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 63 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »