Вівторок, 19.11.2019, 09:06

Головна » 2019 » Вересень » 14 » Тиждень безпеки дорожнього руху і попередження дитячого травматизму
Тиждень безпеки дорожнього руху і попередження дитячого травматизму

Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 09 по 13 вересня тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. Тиждень розпочався інформаційними хвилинками, на яких класні керівники звернулися до учнів і нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху. Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги дітей, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховувати бажання бути в безпеці на дорогах.
Педагог – організатор, класні керівники, класоводи та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 кл.). Для учнів 1- 4 класів відбувся конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. Нагадуємо: нехтування, як водіями, так і пішоходами правил дорожнього руху, призводить до травмування та загибелі людей. Будьте обачні!

Категорія: Основи безпеки життедіяльності | Переглядів: 38 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »