Понеділок, 19.11.2018, 01:22

Головна » 2018 » Квітень » 9 » Шануємо традиції і йдемо в ногу з часом
Шануємо традиції і йдемо в ногу з часом

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління. З нагоди цього світлого свята в нашій школі було проведено народознавчі заходи.
      Так, 3 квітня працівник філії № 6 Шута Світлана Володимирівна для учнів 4-В та 4-А класу  (класоводи Дацюн І.Ю. та Качан А.В.) провела народознавчу годину «Писанка – це дивосвіт. Цю красу шанує світ.» Бібліотекар розповіла дітям про народні традиції та обряди українського народу, пов’язані з Пасхою та Вербною неділею. Завдяки легендам малеча більше дізналася про писанки, які є оберегом і символом життя, ознайомилася з символікою кольорів, з найбільш поширеною технікою орнаментів писанкарства.
      Наостанок бібліотекар зауважила, що світла радість Христового Воскресіння поєднується нині з твердою вірою і надією в перемогу українського народу. Ми сподіваємось, що молитви, які лунатимуть у ці святкові дні, принесуть в Україну мир.
      Аби свято Світлого Христового воскресіння відчули й бійці в зоні АТО, з ініціативи лідерів учнівського самоврядування та за підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради вже четвертий рік поспіль у Білій Церкві проводиться благодійна акція «Великодній кошик воїнам АТО». Учні нашої школи та їх батьки долучилися до цієї акції. Для воїнів АТО учнями були зібрані набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика. Ми пишаємося нашими захисниками, які охороняють наш спокій, чисте небо, незалежність і територіальну цілісність України. Дякуємо їм за захист миру на українській землі, передаємо зібрані великодні кошики та наші щирі вітання зі світлим святом Христового воскресіння!

5 квітня було проведено шкільний «Великодній ярмарок». Діти та їхні батьки мали змогу сповна продемонструвати свої кулінарні здібності, створивши різноманітні смаколики. Учні зі всієї школи радо й дружньо приєдналися до ярмарку та виставили на продаж свої кулінарні витвори. Декому сподобалося продавати солодощі, а іншим – купувати. Ярмарок пройшов весело і цікаво!

Вихованці гуртка «Юні художники» підготували чудові святкові композиції, які прикрасять постійно діючу вистаку робіт учнів школи. А кращі роботи відібрані до міської виставки-конкурсу  «О, писанко! Ти символ України», відкриття та нагородження переможців якої відбудеться 11 квітня за адресою: вул. Леваневського,55. Вболіваємо за наших учасників!

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 38 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »