Неділя, 25.02.2018, 05:59

Головна » 2017 » Грудень » 12 » Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури
Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури

12 грудня 2017 року на базі нашої школи відбувся міський семінар-практикум для вчителів  зарубіжної літератури «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання на уроках зарубіжної літератури». Під час семінару свій досвід презентували Фокша Н.І. (вища категорія, «старший учитель») та Сливка А.М. (вища категорія). Педагоги під час виступів стверджували в унісон, що успішна держава – це успішні громадяни, які сповнені національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, традицій та звичаїв. Учні мають не тільки ідентифікувати себе з українським народом, але й прагнути жити в Україні, розбудовувати свою країну, служити Вітчизні, працювати на її благо, захищати її, поважати закони України тощо. Розбудова незалежної української держави неможлива без оновленої національної  освіти, розробки й впровадження прогресивних педагогічних технологій, гуманізації та гуманітаризації освіти, морально-естетичного виховання школярів, майбутніх громадян України, якій потрібні спеціалісти з високими професійними і громадянськими якостями, з високим рівнем національної свідомості. Успішне вирішення цих важливих завдань можливе за умови поєднання в навчально-виховному процесі ефективної педагогічної діяльності та засад національного виховання.
     Педагоги міста відвідали фрагмент уроку у 8 класі «Пісня про Роланда». Історична основа твору, поетичне переосмислення в ньому реальних подій. Патріотичні ідеї в «Пісні про Роланда», а також позакласний захід «Біла Церква та Білоцерківщина в житті й творчості зарубіжних письменників». Літературне слово завжди знаходить дорогу до серця кожного, адже мистецтво слова веде до мистецтва життя. Жваве та емоційне обговорення почутого й побаченого закінчилося  підбиттям підсумків методистом управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Швень Л.А. та виробленням методичних рекомендацій.

Категорія: ВМК - Методична галерея | Переглядів: 28 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »