Понеділок, 10.08.2020, 04:33

Головна » 2019 » Лютий » 7 » Поширюємо досвід. Метод комунікаційних проектів
Поширюємо досвід. Метод комунікаційних проектів

Навчання іноземних мов сьогодні – це навчання міжкультурної комунікації. 6 лютого 2019 року в нашій школі відбулося міське методичне консультування для вчителів англійської мови з проблеми «Формування комунікативних компетентностей на уроках іноземної мови. Метод комунікаційних проектів».  Учителі Бессараб Вікторія Юріївна та Синчук Наталія Віталіївна розповіли колегам про участь у міжнародних телекомунікаційних проектах, зокрема в навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning. Завдяки участі в проектах цієї програми школярі не тільки налагоджують дружні стосунки з однолітками-іноземцями, а й розвивають навички критичного мислення, розширюють кругозір, підвищують мотивацію навчання. Під час заходу було продемонстровано вимоги та критерії проектів eTwinning. Результатом майже дворічної роботи в проектах стало отримання 5 національних відзнак якості, а також 5 європейських відзнак якості, звання школ-лідера за кількістю реалізованих проектів у квітні 2017 року, учні нагородженні сертифікатами. Ця програма дає змогу безкоштовно відвідувати якісні воркшопи для вчителів. А також було продемонстровано результати співпраці й відгуки вчителів з Туреччини та США. Присутні були ознайомлені з навчальними сервісами, які полегшують і урізноманітнюють проектну діяльність. А родзинкою навчально-методичного консультування стала групова практична частина. Педагоги були залучені до роботи по створенню лепбуків на провідні теми в міжнародних проектах: "Go greeen", "Children's rights". Окрім цього, була представлена виставка результатів проектів обміну листами та листівками з європейськими партнерами. Завдяки участі в програмі реалізуються компетентнісний, інтегрований, комунікативно-діяльнісний, особистісно зорієнтований підходи. А через зміст проектів формується толерантне ставлення до культури інших народів.

Категорія: ВМК - Методична галерея | Переглядів: 145 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »