Вівторок, 16.10.2018, 18:07

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Пізнаємо рідний край
Пізнаємо рідний край

16 жовтня учні нашої школи відвідали Жашківський  кінний завод та Державний заповідний дендропарк «Софіївка».

Школярів  дуже вразила екскурсія на кінному заводі. Він  спеціалізується на розведенні, вирощуванні та тренуванні коней західноєвропейських порід. Цікаво було дізнатись, що тут є поголів’я з світовими іменами. Дев’ять жеребців мають німецьку ліцензію. Щорічно фахівці Вестфальського кінного союзу народженим лошатам ставлять тавро даної породи і видають документи, що підтверджують їх походження. Основними покупцями коней є представники країн  Євросоюзу. Лошат продають через аукціон, початкова ставка 7тисяч  євро. Також відвідувачів вразили  умови проживання коней та догляд за ними. Щодня коней вигулюють, розчісують, миють, в них є бігова доріжка та дієтолог, який стежить за правильним харчуванням. Тому всі коні доглянуті, у кожного індивідуальна зачіска. Ніхто з учнів не залишився байдужим, екскурсія дійсно вразила.

До речі, на базі Жашківського кінного заводу у 2010 році був відкритий кінноспортивний комплекс, тому при бажанні під керівництвом досвідченого тренера  є унікальна можливість відчути себе справжнім вершником.

Після Жашківського кінного заводу ми вирушили в дендропарк «Софіївка». Без сумніву, це один із шедеврів садово-паркового мистецтва, який був створений на межі ХVIII та ХІХ століть.

Тут і озера з островами, і водоспади, і фонтани. Особливо привертають увагу античні статуї та назви. Подейкують, це пов’язано з грецьким походженням ім’я дружини польського магната.

У Софіївці можна знайти статуї Париса, Орфея, Амурата Еврипіда, бюсти Гомера і Арістотеля, гроти Венери та Аполлона. Парком тече ще й підземна річка мертвих Ахеронт. Усі озера, фонтани і канали знаходяться на різних рівнях, відтак вода з них перетікає природно.
    Особливою чарівністю парк наповнюється восени, тоді він зачаровує багатством барв і  казковими пейзажами.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 70 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »