Неділя, 16.12.2018, 23:04

Головна » 2018 » Листопад » 12 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

Нині, як ніколи, набуває особливого значення
 перспективність виховної роботи,
спрямованість її в майбутнє.

Василь Сухомлинський

12 листопада відбулося  засідання педагогічної ради  «Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти». Доповідь на цю тему підготувала заступник директора з НВР Коваль О.М. Інтеграція України у світовий простір ставить перед суспільством завдання – створити таку систему освіти нового покоління, яка буде відповідати викликам нового тисячоліття, забезпечувати випереджувальний загальноцивілізаційний розвиток нової генерації – дітей інформаційної епохи, здатних мислити і діяти системно.
        В основі виховного процесу школи лежить система виховних відносин, що забезпечує взаємодію педагогів, батьків та учнів згідно з суспільно заданими цілями виховання – розквіт духовної сутності людини, яка має стати висококваліфікованим спеціалістом, займати чіткі національні, загальногосподарські позиції, бути активною у громадському житті, відповідальною за моральне становлення себе як особистості. Реалізуючи концепцію освіти, як процес розвитку творчої особистості, педагогічний колектив постійно веде пошук нових педагогічних технологій, що сприяють формуванню середовища, яке розвиває, навчає та виховує. Саме такі проблеми висвітлювали під час обговорення доповіді Петриченко І.В., Савченко І.В., Касьянова Л.А., Журавська А.Л., Олейниченко Н.В., Рибалка К.Д. та інші.

Категорія: ВМК - Методична галерея | Переглядів: 9 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »