Понеділок, 10.08.2020, 05:12

Головна » 2017 » Січень » 18 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

Нова українська школа  визначає не лише вимоги до якості підготовки учня, а й вимоги до кадрових умов реалізації освітніх програм.  На порядок денний серед основних завдань вийшли підготовка та становлення сучасного педагога, наділеного такими професійними компетентностями, що забезпечують високий рівень та результативність педагогічної діяльності. Прагнення до самовдосконалення, самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання вчителя, що забезпечують розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності. Саме така проблема розглядалася педагогічними працівниками під час засідання педагогічної ради «Розвиток креативності вчителя в системі науково-методичної роботи школи» 17 січня 2017 року. Під час доповіді заступник директора з навчально-виховної роботи Сергієнко Л.В. звернула увагу присутніх на результативність навчально-виховної роботи як наслідок удосконалення професійної компетентності вчителя. Під час обговорення даної проблеми вчителі Тимченко В.А., Білоног А.П., Мельник Л.М., Бессараб В.Ю., Олексієнко Т.А., Довгалюк Л.М. поділилися з колегами думками про розвиток творчого потенціалу вчителя в процесі  практичної діяльності та взаємозалежність креативності вчителя й творчої діяльності учнів.
     Безперечно,  педагогічна діяльність — це передусім діяльність творча. Без творчості неможливі ні виховний, ні навчальний процеси. Бо подібно до того, як скульптор ліпить свої скульптури, художник пише картини, а ювелір обробляє коштовне каміння, учитель творить нову особистість, яка живе в цьому суспільстві, є його невід'ємною часткою.
Категорія: ВМК - Методична галерея | Переглядів: 210 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »