Понеділок, 10.08.2020, 04:04

Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Пам’ятки – рекомендації вчителям іноземноі мови
Пам’ятки – рекомендації вчителям іноземноі мови

Початкова школа.
1 Знайомити учнів з елементами культури України (традиції України, сімейні традиції, традиції святкування у власній родині)
2. Проводити тематичні уроки на тему:» Свята і традиції України»
3. Створити макет, малюнок  української хати.
4. Намалювати карту України і порівняти погоду з мовою країни, яка вивчається.
Основна  школа.
1.Розробити маршрут  і провести віртуальні екскурсії у історичні місця України
 ( фортецю Хотин, подорож у Карпати)
2. Створити визитівку Київа, Білої Церки, визначних місць України для іноземних туристів ( враховати народні звичаї і традиції характерних для цих міст, регіонів)
3. Вести народний календар  (Різдво в Україні, колядки, щедрівки, фото з державною символікою під час святкування Дня Незалежності 24 серпня).
4. Знайомити учнів з  відомими  сучасними українськими співаками (Руслана,  Олег Скрипка, Славко Вакарчук тощо); з особливостями  відпочинку у Карпатах і на Півдні України; на тему  місто: Київ, вулиця Грушевського, Європейська площа, Володимирська Гірка, легенда про заснування м. Києва, карта столиці України .
5. Широко висвітлювати теми:  «Подорож»: діалоги про Україну;  «Дозвілля»;  «Туризм» .
6. Скласти пам’ятку  « 7 чудес України»
7. Організувати дискусійний клуб на тему  «Що ви можете запропонувати місцевій владі, щоб відродити древні традиції наших предків, символи України».
 Старша школа.
1.Впроваджувати використання інтерактивних технологій для презентації України у світі, розповіді про  культуру і побут свого народу, святкові обряди і культурні цінності, національні особливості.
2. Використовувати на уроках і позаурочний час  рольові ігри, творчі проекти, конференції, змагання.
3. На уроках і позаурочний час використовувати культурно – краєзнавчій матеріал для практичного застосування українознавчої інформації, на проведення соціокультурних паралелей.

Категорія: Патріотичне виховання - На допомогу вчителю | Переглядів: 184 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »