Четвер, 19.09.2019, 15:12

Головна » Основи безпеки життедіяльності

Діти  у формі гри вивчали правила дорожнього руху пішоходів, переглядали пізнавальні мультфільми.  Після почутої інформації молодші школярі розгадали загадки, ребуси та закріпили свої знання.  Переконалися всі, що знання правил дорожнього руху — це, насамперед, безпека.

25 жовтня в 4-Б та 4-В класах педагог-організатор Жук І.П. провела  виховний захід «Знаємо та дотримуємося правил дорожнього руху».

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 96 | Добавил: Nataliwa | Дата: 25.10.2017

28 жовтня у 6-Б класі був проведений урок  «Я обираю здорові звички». Метою уроку було продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності та уникненню шкідливих звичок. Під час уроку учні взяли участь у грі «Рух – це здоровя», намалювали «тарілку здорового харчування», виконали тест, який показав знання школярів з даної теми. Урок пройшов плідно та у дружній атмосфері.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 138 | Добавил: Nataliwa | Дата: 29.09.2017

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 116 | Добавил: Nataliwa | Дата: 26.09.2017

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 109 | Добавил: Nataliwa | Дата: 25.09.2017

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 121 | Добавил: Nataliwa | Дата: 01.06.2017

12 травня класоводом 3-В класу Дацюн І.Ю. була проведена подорож «Безпека на дорозі – безпека життя», метою якої було поглиблення знань учнів про правила пішохідного руху, про важливість носіння світлоповертаючих елементів, виховання дисциплінованості пішохода.

Учні із задоволенням відвідали станції «Дорожні знаки», «Світлофор», «Переходимо дорогу», «Ми – пасажири», на яких відгадували загадки, грали в рольові ігри, відповідали на питання вікторини, у групах спільно вирішували ситуації, які виникають при переході проїжджої частини дороги, ділилися своїми знаннями з практичного застосування світлоповертаючих елементів, за допомогою малюнка моделювали ситуації безпечного переходу проїжджої частини дороги.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 92 | Добавил: Nataliwa | Дата: 13.05.2017

12 травня 2017 року 2-Г клас (кл. керівник  Прозоровська Л.А.) долучився до єдиного національного уроку “Безпека на дорозі — безпека життя”, присвяченому важливості носіння світлоповертаючих елементів.   Під час уроку була проведена бесіда з учнями «Світловідбивач — наш помічник і охоронець на дорозі». Сподобались другокласникам дидактичні ігри «Світлофорчик», «Відгадай — запам'ятай», «Я — пішохід», лото «Увага, дорога». Зацікавив діток експеримент «Диво — світлячки», під час якого вони дізналися, що світловідбиваючі флікери дійсно світяться в темний час доби від світла фар, навіщо вони потрібні, де їх потрібно прикріплювати. Закінчився урок вікториною «Найкращий знавець Правил дорожнього руху», метою якої було перевірити набуті знання.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 98 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

З 8 по 14 травня в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху         «Збав швидкість – збережи життя».
      12 травня в 4-Б класі (кл.керівник Гулюк С.О.) пройшов єдиний урок,  присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів «Безпека на дорозі – безпека життя».
      На уроці учні дізналися, що в Україні рівень травматизму та смертності внаслідок ДТП є одним з найвищих у Європі. ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою – серед дітей віком від 5 до 14 років.
      У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе. Для цього можна прикріпити на одяг або до сумки чи рюкзака світловідбивальні елементи.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 91 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Саме це твердження  стало темою виховної години у 5-А класі.

Учні намалювали малюнки, вивчили основні правила дорожнього руху та дорожні знаки.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 95 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

10 травня  2017 року соціальний педагог Погребняк В.В. організувала зустріч п’ятикласників з інспектором дорожнього нагляду БЦ ВП старшим лейтенантом поліції  Гранецьким Ігорем В`ячеславовичем та інспектором ювенальної превенції БЦВП лейтенантом поліції Компанцем Іваном Володимировичем.

Інспектори  розповіли про правила дорожнього руху. Учні уважно слухали про основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати і виконувати правила дорожнього руху.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 135 | Добавил: Nataliwa | Дата: 11.05.2017

« 1 2 3 »
«  Вересень 2019  »