Понеділок, 19.08.2019, 09:39

Головна » Основи безпеки життедіяльності
Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 2 | Добавил: Nataliwa | Дата: 01.07.2019

6 грудня 2018 року в рамках акції  «16днів проти насилля!» відбулася зустріч восьмикласників із інспектором ювенальної превенції Літошем Ю. Г.
  Юрій Григорович розповів про булінг у школі, види булінгу та як діяти, якщо дитина стала жертвою чи свідком булінгу.Також зазначив правові аспекти питання злочинності серед неповнолітніх, а самедрібні крадіжки.
  Особливу увагу було звернено на види відповідальності учнів та їхніх  батьків за скоєнні правопорушення.
Учні активно долучилися до розмови:задавали питання, які їх хвилюють, наводили приклади з власного життя.
  Така форма спілкування має дати позитивні наслідки у роботі щодо профілактики насилля, дитячої злочинності та шкідливих звичок.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 44 | Добавил: Nataliwa | Дата: 07.12.2018

10 травня у 6-Б класі була проведена виховна година на тему: "Попередження насильства та булінгу в школі". Учні ознайомились із поняттям «булінг», його проявами та наслідками. Після перегляду  відеоролику школярі разом із психологом Дроботенко О.В.  зробили  висновки про негативний вплив насилля на розвиток дитини та розробили пам’ятку «Поради. Як уникнути булінгу».
Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 103 | Добавил: Nataliwa | Дата: 11.05.2018

З метою профілактики та попередження ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань, пропаганду здорового способу життя та на реалізацію просвітницько–профілактичного проекту «Здоров ҆я. Вибір кожного», куратором якого є Інна Пахомова, директор Станції юних натуралістів, вчителі основ здоров ҆ я Мельник Л.М. та Корованюк Н.В. провели лекції для учнів 7 – х – 11 – х класів «СНІД та рак – реальні загрози». ... Читати далі »

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 117 | Добавил: Nataliwa | Дата: 25.04.2018

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 103 | Добавил: Nataliwa | Дата: 24.03.2018

16 лютого 2018 року соціальний педагог школи провела виховну годину «Як жити у світі з батьками ». Погребняк В.В. поставила за мету розширити уявлення дітей про те, що таке конфлікт і конфліктна ситуація, дати уявлення про способи попередження конфліктів у сім’ї; сприяти формуванню позитивного ставлення до своєї родини, до батьків, пробуджувати бажання оволодіти навичками спілкування і соціальної взаємодії.
     Учні активно брали участь в інтерактивній бесіді «Секрет щасливої сім’ї», рольовій грі «Способи виходу з конфлікту». На виховному заході учні були доброзичливі, комунікабельні, креативні.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 120 | Добавил: Nataliwa | Дата: 17.02.2018

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 122 | Добавил: Nataliwa | Дата: 15.02.2018

1 грудня класним керівником 8-А класу Бессараб В.Ю. була проведена виховна година з елементами тренінгу «Перше грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом», присвячена проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу. Учні писали свої очікування, працювали в групах, складали «пам'ятку безпеки», дізналися що означає «червона стрічка», проходили анонімне анкетування. Від страху, пов'язаного з ВІЛ/СНІДом, людство поступово переходить до усвідомлення того, що для призупинення епідемії потрібно не тільки говорити про ВІЛ-інфекцію та про те, яка вона небезпечна. Вочевидь, настає час вчитися жити в світі, де носієм інфекції може виявитись будь-хто, учитися жити в світі, де є ВІЛ.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 104 | Добавил: Nataliwa | Дата: 01.12.2017

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 118 | Добавил: Nataliwa | Дата: 29.11.2017

Діти  у формі гри вивчали правила дорожнього руху пішоходів, переглядали пізнавальні мультфільми.  Після почутої інформації молодші школярі розгадали загадки, ребуси та закріпили свої знання.  Переконалися всі, що знання правил дорожнього руху — це, насамперед, безпека.

25 жовтня в 4-Б та 4-В класах педагог-організатор Жук І.П. провела  виховний захід «Знаємо та дотримуємося правил дорожнього руху».

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 88 | Добавил: Nataliwa | Дата: 25.10.2017

1 2 3 »
«  Серпень 2019  »