Понеділок, 10.08.2020, 03:37

Головна » 2019 » Жовтень » 25 » Міський форум екотрансформації «Молодь у дії»
Міський форум екотрансформації «Молодь у дії»

25 жовтня відбувся Міський форум екотрансформації «Молодь у дії», до якого долучилося учнівське самоврядування Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21. Форум мав на меті дати змогу зрозуміти основні принципи поводження з побутовими відходами, способами їх переробки, виховання дбайливого ставлення до довкілля тощо. Організаторами заходу виступили управління освіти і науки, Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Керівник міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» Ксенія Ренчковська ознайомила присутніх із проектом «Еко-патруль School Recycling», який діє в школах різних міст України. Учасники проекту – агенти рушійних, ефективних дій у запровадженні системи правильного поводження з відходами. Зокрема це роздільний збір сміття за допомогою спеціальних контейнерів, вивезення відходів, сортування, подальша переробка тощо. Керівник мобільного додатку та шкільного конкурсу «Кліматичні краплі» Кирило Томляк виступив із презентацією на тему інновацій для закріплення поведінкових змін в частині захисту довкілля. Учасники форуму мали можливість поставити запитання спікерам заходу, обговорити теми, які їх найбільше зацікавили. Під час заходу спеціальними подарунками було відзначено учнів різних загальноосвітніх шкіл міста, які під час заходу продемонстрували одяг, виготовлений із вторинної сировини – поліетилену, пластику тощо. Нашу школу представляла Данилич Владислава, учениця 4-Г класу, в платті виготовленому з сміттєвих пакетів. На завершення заходу грамотами управління освіти і науки та спеціальними подарунками були відзначені переможці екологічного марафону «Молодь у дії» - семиденного екомарафону «Будь еко разом з нами». Переможцями визнано учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21, Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» та Білоцерківської загальноосвітньої школи №20. У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування міста, школярі та педагоги загальноосвітніх закладів міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 61 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »