Середа, 30.09.2020, 23:20

Головна » 2019 » Листопад » 9 » День української писемности та мови
День української писемности та мови

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемности та мови. Традиційно у БЗШ І-ІІІ ступенів №21 відбувалася низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемности та мови.

Протягом тижня класні керівники та класоводи провели виховні години на тему: «9 листопада – День української писемности та мови», учнівське самоврядування школи виготовляло бюлетені та організувало виставку плакатів до Дня писемности. 5 листопада вчителі української мови Жук І.П. та Касьяненко Р.П. разом із учнями 6-А та 6-В класів грали у мовознавчу гру «Калейдоскоп». 7 листопада учні 3-4 класів змагались у мовному конкурсі на кращого декламатора віршів про мову, а бібліотекарі школи організували виставку художніх, публіцистичних та наукових творів.

У рамках святкування Дня української писемности і мови працівники бібліотеки-філіалу №6 провели інформаційну мозаїку «Ці загадкові письмена» з учнями 4-Б класу. Діти дізнались про історію виникнення свята та мали можливість зануритися до витоків української мови та писемності. Четвертокласники взяли участь у проведенні поетичного конкурсу «Одна у нас вона така, уся співуча і дзвінка». Родзинкою заходу стала зустріч з місцевою поетесою Ніною Ковальчук. Пані Ніна щедро ділилася своєю патріотичною поезією з маленькими читайликами.

8 листопада вчителі української мови Савченко І.В. та Косолап Т.В. провели інтелектуальну гру серед старшокласників «Із витоків української писемності», під час якої вшанували пам’ять Віктора Міняйла, видатного українського письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка та низки літературних премій і відзнак, Почесного громадянина Білої Церкви.

Учні 8-11 класів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Відзначення Дня української мови та писемности дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемности та розвиток української мови, її правопис, усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Категорія: ВР - Акції, конкурси, заходи | Переглядів: 77 | Додав: Nataliwa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »