Середа, 30.09.2020, 08:38

Головна » 2019 » Березень » 07

Категория: МО - Нова українська школа | Просмотров: 168 | Добавил: Nataliwa | Дата: 07.03.2019

Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною унікальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

Напередодні Дня народження Великого Кобзаря шкільні бібліотекарі Іовженко Л.М., Скрох І.М. разом із учнями 10-А класу створили відеоролик про життя та творчість Т.Г.Шевченка.

Категория: ВР - Акції, конкурси, заходи | Просмотров: 149 | Добавил: Nataliwa | Дата: 07.03.2019

Коли хочуть щось добре сказати про народ, то оповідають про його землю, гори, ріки, ліси. Згадують, яких великих людей дала ця земля світові. Чи не у кожній світлиці по наших селах раніше на покуті під вишиваними рушниками висів портрет Кобзаря. Кожна українська хата, в якій на полиці лежав «Кобзар», була твердинею духу народного. З метою уславлення видатного українського поета-борця, виховання любові та поваги до його творчості та українського слова, почуття патріотизму в БЗШ №21 готуються до Шевченківської декади .

Першою сторінкою традиційних заходів став бінарний урок з англійської мови та української літератури на тему: «Тарас Шевченко та Роберт Бернс – національні поети двох великих народів», який провели Яременко І.В., учитель англійської мови, та Волинець Н.А., учитель української літератури.

Цей урок присвячений двом відомим поетам, які займають важливе місце в історії світової літератури.

Цікавинкою уроку стало те, що учні мали змогу декламувати відомі поезії Тараса Шевченка та Роберта Бернса англійською та українською мовами, визначати художні засоби, слухати пісні на слова цих поетів. Така співпраця педагогів є дієвим прийомом для формування пізнавальної активності школярів.

Категория: ВМК - Робота з обдарованими учнями | Просмотров: 163 | Добавил: Nataliwa | Дата: 07.03.2019

6 березня 2019 року на базі Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради відбувся очний тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник».

Нашу школу представляла учениця 5-Б класу Сергієнко Софія під керівництвом Кіпчинської Н.А., керівника еколого-натуралістичного гуртка «Діти природи». На розгляд журі було запропоновано роботу на тему «Дослідження впливу добрива з яєчної шкаралупи на ріст і розвиток пеларгонії зональної» в номінації «Рослини навколо нас».  ... Читати далі »

Категория: ВМК - Робота з обдарованими учнями | Просмотров: 158 | Добавил: Nataliwa | Дата: 07.03.2019

«  Березень 2019  »