Середа, 30.09.2020, 09:36

Головна » 2017 » Травень » 16
Категория: Патріотичне виховання - Ті, що вражають | Просмотров: 144 | Добавил: Nataliwa | Дата: 16.05.2017

З нагоди Всесвітнього дня сім’ї у 3-Б класі, класовод Поліщук І.І., відбулося родинне свято «Від усієї душі».
    У цей день в актовій залі зібралася вся дружна класна родина: учні, їх мами й тата, молодші братики й сестрички, бабусі й дідусі, гості. Зібралися, аби висловити одне одному щирі слова подяки, любові, прихильності і вдячності за можливість відчувати затишок родинного кола, цілющу енергетику родоводу та надійну опору в мінливому світі.
     Діти декламували вірші, дивували присутніх прекрасним співом, говорили рідним ласкаві слова, танцювали українські народні та сучасні танці, грали на музичних  інструментах  задушевні мелодії, глядачі захоплено  спостерігали за грою маленьких акторів в інсценізації сценок .
     Промінець добра і любові торкнувся  кожного серця. Свято вдалося на славу.

Категория: ВР - Акції, конкурси, заходи | Просмотров: 212 | Добавил: Nataliwa | Дата: 16.05.2017

Напередодні  Дня матері учні 4-В класу підготували свято для своїх матусь і бабусь. Діти старанно вивчали вірші, пісні, щоб здивувати своїх рідних. Із захватом учні і мами дивились на хіп-хоп, який затанцювали для них Вероніка Батарон та Роман Ковтун. Кузик Станіслав із своєю подругою виконали брейк-данс "Танці вулиці". До сліз зворушила пісня "Батькам", яку діти заспівали для своїх рідних. Свято закінчилося колективним фотографуванням.
Просмотров: 201 | Добавил: Nataliwa | Дата: 16.05.2017

13 травня 2017 року учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні та Водно-інформаційний центр у Києві.
     У Національному музеї історії України у Другій світовій війні учні змогли відчути всі страждання та горе, яке прокотилось двічі через Україну.  Велика подяка нашому екскурсоводу, який  в хронологічному порядку розповів про  хід бойових дій на радянсько-німецькому фронті, про три вирішальні битви: Московську, Сталінградську, Курську, а також про форсування Дніпра, штурм Берліна.  Значну увагу приділив стратегічному місцю України як одному з центральних плацдармів війни, ролі українського народу в створенні матеріальних і технічних умов забезпечення перемоги.
     Кульмінацією експозиції став Зал Пам'яті, основою якого стали теми: війна в історичній долі України і її народу, пам'ять про війну, ціна перемоги. У Залі Слави, на мармурових пілонах золотом увічнено прізвища близько 12 тисяч Героїв Радянського Союзу і Героїв Соціалістичної Праці. Учні з цікавістю та хвилюванням слухали нашого екскурсовода і були вдячні за змістовну екскурсію.

Другим музеєм був Музей води (так його називають неофіційно) або офіційна назва:  Водно-інформаційний центр. Експозиція центру вказала на роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод.
   Огляд експозиції дав змогу в нетрадиційній формі ознайомитись з водою, процесом водопідготовки, методами раціонального водокористування в побуті, здійснити подорож каналізаційним колектором до очисних споруд Бортницької станції аерації. Цікавими були автентичні експонати 18-21 століть (дерев'яні, керамічні, чавунні та пластикові водопровідні труби). Подорожуючи у світі води, ми спостерігали за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзерів. Не менше дітей вразив ігровий майданчик, де можна було змінити русло річки на макеті, побавитись з великими мильними бульбашками, перевірити силу на водяному насосі, познайомитись із живими рибами — японськими коропами кої.

Отже, екскурсія до м. Києва була цікавою та пізнавальною.

Категория: ВР - Акції, конкурси, заходи | Просмотров: 186 | Добавил: Nataliwa | Дата: 16.05.2017

«  Травень 2017  »