Середа, 30.09.2020, 09:23

Головна » 2017 » Травень » 12

12 травня 2017 року 2-Г клас (кл. керівник  Прозоровська Л.А.) долучився до єдиного національного уроку “Безпека на дорозі — безпека життя”, присвяченому важливості носіння світлоповертаючих елементів.   Під час уроку була проведена бесіда з учнями «Світловідбивач — наш помічник і охоронець на дорозі». Сподобались другокласникам дидактичні ігри «Світлофорчик», «Відгадай — запам'ятай», «Я — пішохід», лото «Увага, дорога». Зацікавив діток експеримент «Диво — світлячки», під час якого вони дізналися, що світловідбиваючі флікери дійсно світяться в темний час доби від світла фар, навіщо вони потрібні, де їх потрібно прикріплювати. Закінчився урок вікториною «Найкращий знавець Правил дорожнього руху», метою якої було перевірити набуті знання.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 170 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

З 8 по 14 травня в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху         «Збав швидкість – збережи життя».
      12 травня в 4-Б класі (кл.керівник Гулюк С.О.) пройшов єдиний урок,  присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів «Безпека на дорозі – безпека життя».
      На уроці учні дізналися, що в Україні рівень травматизму та смертності внаслідок ДТП є одним з найвищих у Європі. ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою – серед дітей віком від 5 до 14 років.
      У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе. Для цього можна прикріпити на одяг або до сумки чи рюкзака світловідбивальні елементи.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 159 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

З метою узагальнення, систематизації та повторення знань з теми «Правила дорожнього руху» та  виховання бережливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, а також
виховання почуття обов’язку перед суспільством та перед самим собою у 8-А класі (кл.керівник Касьяненко Р.П.) 12 травня була проведена виховна година «Безпека на дорозі ─ безпека життя».
    Учні демонстрували та пояснювали значення дорожніх знаків,активно долучались до розмови, з цікавістю розглядали ілюстрований матеріал. Особливу увагу під час виховної години приділили світловідбиваючим засобам, їх видам та застосуванню на практиці.

Просмотров: 210 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Саме це твердження  стало темою виховної години у 5-А класі.

Учні намалювали малюнки, вивчили основні правила дорожнього руху та дорожні знаки.

Категория: Основи безпеки життедіяльності | Просмотров: 180 | Добавил: Nataliwa | Дата: 12.05.2017

«  Травень 2017  »