Середа, 30.09.2020, 09:05

Головна » 2017 » Квітень » 27

Віддаючи належну шану трагічним сторінкам нашої історіїї, учні 5-В, 5-Б, 7-А та 7-В класів відвідали Український національний музей «Чорнобиль»музей у Києві, присвячений чорнобильській катастрофі 1986 року.

Школярі мали змогу послухати розповідь про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій — цивільних і військових — по ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіоекологічної катастрофи сучасності — ядерної аварії на Чорнобильській АЕС, побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючу трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», діючий макет енергоблока ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції, розсекречені документи, карти, фото, особисті речі, історичні реліквії.

Учні дізналися, що за роки існування музей став музеєм національної трагедії, музеєм-пам'яттю, музеєм-надією, музеєм-символом нездоланності українського народу в найстрашніших випробуваннях, а електронна «Книга пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» дає можливість ширше осягнути масштаби трагедії через долі тисяч людей.

Категория: ВР - Акції, конкурси, заходи | Просмотров: 170 | Добавил: Nataliwa | Дата: 27.04.2017

Тридцять перша  весна, як безжальне полум’я радіації опалило серця тисячі родин ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, жителів Чорнобиля та ближніх районів. Тридцять перша  весна, як ми згадуємо пожежників, енергетиків, водіїв, будівельників, міліціонерів, усіх, хто власноруч захищав весь світ від смертельної радіації.

У день річниці катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції  учні 9-А класу разом із класним керівником Сусол О.М. зібралися на годину спілкування, щоб вшанувати пам'ять загиблих та прославити їх героїзм у боротьбі з полум’ям атомного реактора. Старшокласники  вклонилися перед пам’яттю про солдатів атомного фронту, який відкрився у раніше мало кому відомому куточку українського Полісся – Чорнобилі. Наша безмежна вдячність тисячам ліквідаторів, які ціною власного здоров’я і навіть життя закрили собою світ від жахливих променів радіації – пожежникам, лікарям, військовим, правоохоронцям, будівельникам, водіям.

Категория: ВР - Акції, конкурси, заходи | Просмотров: 194 | Добавил: Nataliwa | Дата: 27.04.2017

«  Квітень 2017  »