Четвер, 01.10.2020, 01:22

Головна » 2017 » Січень » 29
У 1918 році на українській землі відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби нашого народу за свободу й незалежність. Молоді захисники Української Народної Республіки вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
«Кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розцвітають пелюстки волі. Юнаки поклали свої голови за визволення України», - такий мотив звучав під час виховних годин, уроків пам’яті, інформаційних хвилин, учнівських конференцій на кожній паралелі нашої школи.
Учні 5-А класу (класний кер. Волинець Н.А.)  присвятили цій даті  урок пам'яті «Герої не вмирають». Діти підготували повідомлення, фотоматеріали, літературні твори, які розповідають про подвиг молодих звитяжців.
У 5-Б класі  (класний кер. Мельник Л.М.) була проведена виховна година «Їх тут триста, як скло, товариство лягло». Учні класу підготували повідомлення про бій під Крутами і виступили з ними перед класом. Творча група класу підготувала малюнки та презентувала їх, також учні провели конкурс на кращий малюнок та зробили невеличку виставку.
У 7-А класі була проведена виховна година, приурочена   99-й річниці подвигу героїв Крут. Класний керівник Бессараб В.Ю. розповіла про відважність та відданість молодих хлопців-героїв, які віддали своє життя за Україну. «Прес-центр» класу випустив  стіннівку «Крути-наша слава, наша історія».
25 січня в 6-Б класі (класний керівник Кіпчинська Н.А.)  відбулася історична година до Дня  пам’яті Героїв Крут «Квіти у полі, там  де Крути». Учні зрозуміли, що кров під Крутами не була пролита марно. Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.
Напередодні пам’ятної дати у 8-А класі (кл. керівник Касьяненко Р.П.) Гаврилюк Надія Миколаївна, завідуюча бібліотеки №6, та Скрох Ірина Миколаївна, бібліотекар БЗШ №21,  провели виховну годину «Бій під Крутами». Під час виховної години учні  подумки поринули в ті далекі роки, пригадали причини загибелі юнаків. Поетичні рядки про мужніх патріотів  глибоко запали в душі учнів, викликали почуття гордості й захоплення їхнім подвигом
27 грудня учитель  історії Загородня Я.О.  провела відкриту виховну годину в 11 класі  на тему: «Герої Крут - для нащадків взірець».  Надзвичайно емоційні, змістовні розповіді школярів не залишили нікого байдужим.
З 23 по 27 січня учні школи долучилися до молодіжної кампанії «Пам’ятай про Крути!», в якій показали, що не варто забувати своє минуле.

Представниками учнівського самоврядування школи була створена стіна шани «Ми пам’ятаємо героїв битви під Крутами» та виставка стіннівок до цієї пам’ятної дати.
Бібліотекарями школи створена інформативна пересувна виставка літератури «Не варто забувати», з якою міг ознайомитися кожен учень школи.
Ми, учні, збережемо  вдячну пам’ять про юних захисників України  на віки вічні. Героїзм героїв Крут, як і героїв Небесної Сотні, є початком  і продовженням незламної боротьби українського народу за свободу і незалежність.  Вічна пам’ять і квіти у полі всім героям України. Ми завжди пам’ятаємо про них.

Категория: Патріотичне виховання | Просмотров: 169 | Добавил: Nataliwa | Дата: 29.01.2017

Категория: Дошка оголошень | Просмотров: 204 | Добавил: Nataliwa | Дата: 29.01.2017

«  Січень 2017  »