Вівторок, 18.09.2018, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Пользователей сайта :
Всего :

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Годинник
Контакти
вул. Некрасова, 127
м. Біла Церква, Київська область, 09100
-------------------------
тел.(04563)7-01-10
E-mail:
school21ukr2@ukr.net

ЗНО

Готуємося до ЗНО - 2018тЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/zno_2018-2.jpg

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у        2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до               13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.
Порядок реєстрації на ЗНО випускників 2017 року

Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року триватиме з 6 лютого до 17 березня. Щоб зареєструватися, потрібно виконати ряд послідовних дій. 

1. Ознайомтесь із правилами прийому  до вибраного вами вищого навчального закладу. 

2.   Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання, а також отримати оцінки за державну підсумкову атестацію.

3.  Підготуйте необхідні для здійснення реєстрації документи та матеріали.

4.  Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його особі, відповідальній за реєстрацію в загальноосвітньому навчальному закладі, який закінчуєте.

 

http://osvita.ua/test/advice/5484/ДПА в 2016 році пройде у формі ЗНО


Механізм встановлення порога для тестів ЗНО вдосконалять

 

Українським центром оцінювання якості освіти http://osvita.ua/test/test_office/ спільно з Програмою сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETІ) проведено нараду, в ході якої було проаналізовано питання встановлення порога «склав/не склав» для тестів ЗНО у 2015 році, а також удосконалення роботи у цьому напрямку під час проведення тестування у 2016 році.За словами експерта Альгірдаса Забульоніса, який взяв участь у заході, впровадження технології визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та встановлення порогового бала «склав/не склав» є позитивним нововведенням в системі тестування.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що у ході наради було здійснено аналіз роботи регіональних експертних груп з установлення порога «склав/не склав» для визначення результатів ЗНО в 2015 році та окреслено перспективи й напрямки удосконалення роботи з установлення порога «склав/не склав» в 2016 році.

Як відомо, у 2015 році в практиці визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання вперше було впроваджено критеріальний пороговий бал «склав/не склав».

"Пороговий бал" ("склав"/"не склав") - це межа (мінімальна кількість тестових балів), яка розподіляє учасників тестування на тих, які мають певні знання з навчального предмета і можуть брати участь у конкурсі на право навчатися у вищих навчальних закладах України, і тих, які не змогли продемонструвати знань, необхідних для навчання у ВНЗ.

"Пороговий бал" визначає група експертів, до складу якої залучаються педагогічні працівники з досвідом викладання в навчальних закладах, викладачі вищих навчальних закладів та науковці з різних регіонів України.
На сьогоднішній день вже вимальовується хоч і не дуже ще чітка, проте вже зрозуміла картинка ЗНО-2016. Яким воно буде? Давайте розбиратись, спираючись на офіційні документи МОНу, а також проведений 23 жовтня 2015 року брифинг міністра освіти Сергія Квіта: наказ МОН №1121наказ МОН №923лист МОН 12.10.2015 № 1/9-486 , наказ УЦОЯО №81 
Отож, ЗНО-2016 у форматі ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

1. З яких предметів можна буде складати ЗНО?
З тих самих 12, що й минулого року: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, французька, іспанська, німецька та російська мови.
2. Яка максимальна кількість предметів ЗНО?
ЗНО в 2016 році можна буде складати максимум з 4 предметів.
3. Коли буде проводитись ЗНО-2016?
ЗНО буде проводитись з 5 травня по 10 липня 2016 року. В травні пройдуть ті тести, результати яких будуть зараховуватись і як вступні іспити, і як ДПА. Це українська мова та література, математика та історія України. Всі решта тестів будуть проведені у червні.
 
4. Коли стартує реєстрація на ЗНО та пробне ЗНО?
Реєстрація на пробне ЗНО-2016 розпочнеться 5 січня (8.00) та триватиме до 30 січня 2016 року (24.00). Реєстрація на ЗНО - орієнтовно з 1 лютого.
5. За якими програмами потрібно готуватись до тестів?
Підготовка до ЗНО 2016 року має проводитись за програмами, затвердженими 1.10.2014, тобто минулорічними. Це зроблено, в першу чергу, щоб виконувати закон, відповідно до якого програми ЗНО повинні бути опубліковані не пізніше, ніж за півтора роки до проведення тестування.
6. Чи залишаються тести ЗНО з деяких предметів дворівневими?
Ні, на сьогодні відкладено питання щодо дворівневих тестів ЗНО. Зумовлено це тим, що попереднього року запит на цей тест був невисоким. Крім того, існують труднощі з його адмініструванням. Тому в 2016 році всі тести будуть однорівневими.
7. Чи будуть випускники коледжів складати ЗНО?
Було прийнято рішення, що не варто проводити ДПА у форматі ЗНО для випускників вишів І-ІІ рівнів акредитації. Вступ до вузу для випускників цих закладів буде відбуватись за результатами внутрішніх іспитів, однак лише за спеціальністю. В інакшому випадку потрібно складати тестування.
8. Який формат ДПА з іноземної мови у 2016 році?
Це випускний іспит, який буде містити завдання, напрацьовані для ЗНО, а також перевірку аудіювання. Невдовзі буде допрацьована та опублікована програма як для вчителів іноземної у школах, так і для учнів. Також розроблені матеріали для учнів, доступні онлайн, щоб усі мали змогу бачити, який рівень знань іноземної вимагається для випускників шкіл.
У квітні 2016 року буде проведено апробацію тесту 2017 року (в наступному 2017 році ДПА вже не буде, а лише ЗНО з іноземної - обов’язкове для всіх), і якщо хтось буде задоволений цією оцінкою, то зможе не здавати ДПА з цього предмета у 2016 році.
 
9. Який формат ЗНО у 2016 році?
Такий самий, як і в 2015.
Однак результати ЗНО з української мови та літературизараховуватимуться як оцінки за ДПА, (враховуватимуться лише завдання з української мови), цей результат піде в атестат. Також це стосується й тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).
10. Чи залишаються "порогові бали" в 2016 році?
Так, "порогові бали" залишаютсья, тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Для кожного предмета буде визначатись своя кількість тестових завдань, на яку треба дати правильну відповідь, щоб подолати «поріг» склав/не склав. Учасники тестування, які його не подолають, не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

 

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова
Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. 
 Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики
Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).
 
Встановлення «порогового бала»
Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.
Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».
 

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

 

 

ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2016 року

Тест ЗНО з української мови і літератури 2016 року складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

Тест ЗНО з української мови і літератури містить 58 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

Увага! Результат виконання частини завдань цього тесту, що мають відношення до мовних завдань (завдання №1-33 та №58), будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного із завдань подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 48 завдань цієї форми (№1–23, 29–33, 34–53), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити "логічні пари"). Завдання вважається виконаним, якщо&
Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Пошук
Архів записів