П`ятниця, 18.10.2019, 03:53

Тиждень профілактики та культури безпеки праці в школі

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №21

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

25.04.2017 Біла Церква № 17

Про організацію та проведення

тижня профілактики та культури безпеки праці

в школі

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001р. № 563, з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я і життя учасників навчально-виховного процесу, наказу Білоцерківської міської ради Київської області №14-аг від 25.04.2017 «Про організацію та проведення тижня профілактики та культури безпеки праці в установах і закладах освіти міста»

НАКАЗУЮ:

1. З 25 квітня по 05 травня 2017 року до Всесвітнього дня охорони праці провести в закладах освіти тиждень профілактики та культури безпеки праці відповідно до Програми тижня профілактики та культури безпеки праці в установах і закладах освіти міста.

1. Заступнику директора з НВР Сергієнко Л.В. затвердити Програму тижня профілактики та культури безпеки праці в школі. (додаток)

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи О.В. Меримерін

Виконавець Завізовано: Надіслано:

• Л.В. Меримерін О.В. до справи,

педагогічним працівникам

із наказом ознайомлені:

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор БЗШ І – ІІІ ступенів №21

_____________О.В. Меримерін

ПРОГРАМА

Тижня профілактики та культури безпеки праці

в БЗШ І – ІІІ ступенів №21

до Всесвітнього Дня охорони праці

25.04. – 05.05.2017

1.

Провести в школі відкриті уроки «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» спрямованих на роз’яснення причин виникнення травматизму, професійних захворювань та їх запобігання під час навчально-виховного процесу. Праця неповнолітніх : права, гарантії, обмеження.

Класні керівники 9 – 11 класів

1.

Узяти участь у «Круглому столі» з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

04.05.2017 р.

Меримерін О.В.

1.

Організувати та провести в школі за підтримки профспілкового комітету заходи Тижня профілактики та культури безпеки праці.

1.

Провести у відповідність до діючого законодавства документацію щодо атестації робочих місць за умовами праці.

Адміністрація школи

1.

Організувати зустріч з працівниками служб охорони праці, фонду соціального страхування.

1.

Проконтролювати спільно з профспілковим комітетом:

• стан виконання колективного договору, розділ «Охорона праці»;
    • стан ведення трудових книжок працівників;
    • ведення документації щодо організації роботи з охорони праці в закладі.

Меримерін О.В.

1.

Надати працівникам консультації щодо сучасного трудового законодавства, змін та доповнень до нього з питань охорони праці в галузі освіти.

Адміністрація школи

1.

Оформлення куточків, стендів присвячених Дню охорони праці

1.

Підготувати звіт про підсумки Тижня безпеки праці в закладі та розмістити інформацію на сайті.

1.

За підсумками проведення Тижня профілактики та культури безпеки праці в установах і закладах освіти міста видати наказ та розмістити інформацію на сайті.

«  Жовтень 2019  »