Понеділок, 19.11.2018, 00:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Статистика

Пользователей сайта :
Всего :

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Годинник
Контакти
вул. Некрасова, 127
м. Біла Церква, Київська область, 09100
-------------------------
тел.(04563)7-01-10
E-mail:
school21ukr2@ukr.net

Рух учнів

Наказ про переведення учнів
      

Рух учнів БЗШ І – ІІІ ступенів №21 у 2018/2019 н.р.

Прибуття

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Дата прибуття

Номер

Наказу

Звідки прибув

Примітка

1.

Корзун Христина Олександрівна

2-А

14.09.18

104-у

с. Джулинка

 

2.

Борзенко Домініка Олегівна

5-А

17.09.18

106-у

Росія

 

3.

Підлужна Валерія Дмитрівна

5-Б

25.09.18

108-у

БЗШ №15

 

4.

Романюк Микола Олександрович

5-В

17.10.18

113-у

БЗШ №6

 

5.

Каричинська Каміла Генадіївна

7-Б

02.11.18

118-у

БЗШ №15

 

6.

Слободенюк Яна Дмитрівна

8-В

07.11.18

119-у

БЗШ №20

 

 

Вибуття

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Дата вибуття

Номер

наказу

Куди вибув

Примітка

1.

Головко Єгор Максимович

1-Б

06.09.18

85-у

ДНЗ

 

2.

Майданович Єгор Олександрович

1-Д

06.09.18

86-у

ДНЗ

 

3.

Стрига Артур Олегович

2-А

06.09.18

87-у

смт Жашків

 

4.

Яременко Артем Анатолійович

8-А

06.09.18

88-у

с.Іванівка

 

5.

Качан Поліна Дмитрівна

1-Б

06.09.18

89-у

ДНЗ

 

6.

Маньківський Марк Ігорович

8-А

06.09.18

90-у

Терезине

 

7.

Павленко Даніїл Олегович

1-Д

06.09.18

91-у

Тараща

 

8.

Хмельницький Артем Сергійович

8-А

07.09.18

92-у

Поправка

 

9.

Шкапа Максим Ігорович

3-А

07.09.18

93-у

Фурси

 

10.

Ярмоленко Владислав Анатолійович

8-А

07.09.18

94-у

с.Ріжки

 

11.

Калінін Богдан Віталійович

1-Б

07.09.18

95-у

ДНЗ

 

12.

Олефір Вероніка Євгеніївна

1-Д

07.09.18

96-у

м.Київ

 

13.

Михайлов Назар Сергійович

1-Б

10.09.18

97-у

ДНЗ

 

14.

Бузинний Марк Євгенович

10-А

10.09.18

98-у

ВПТУ №5

 

15.

Коробка Михайло Олександрович

10-Б

10.09.18

99-у

ВПТУ №5

 

16.

Приходько АртемОлегович

10-А

11.09.18

100-у

ВПТУ №5

 

17.

Ломачук Павло Дмитрович

10-Б

12.09.18

101-у

ВПТУ №9

 

18.

Галанзовська Анастасія Сергіївна

10-Б

12.09.18

102-у

Кіровоград

 

19.

Аліа Амаль Гіясівна

3-Б

14.09.18

105-у

Сірія

 

20.

Тумановська Уляна Дмитрівна

4-А

21.09.18

107-у

БСШ №12

 

21.

Тумановська Єлизавета Дмитрівна

8-А

27.09.18

109-у

БСШ №12

 

22.

Степаненко Нікіта Павлович

1-Г

04.10.18

111-у

«Злагода»

 

23.

Чабан Ілона Дмитрівна

1-Г

04.10.18

112-у

с. Яблунівка

 

24.

Борзенко Домінік Олегівна

5-А

26.10.18

115-у

Росія

 

25.

Оверчук Поліна Олександрівна

4-В

29.10.18

116-у

с. Пилипча

 

26.

Гаценко Ярослав Сергійович

6-Г

01.11.18

117-у

БЗШ №7

 

 

                               

 

Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Пошук
Архів записів