П`ятниця, 18.10.2019, 03:05

Робота з учнями

Опитування  "Торгівля людьми міф чи реальність?"

На сьогоднішній день однією з актуальних проблем для України є торгівля людьми. Це негативне явище може виявлятися у різних формах – від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової праці, як донори для трансплантації органів тощо. Статистика невтішна. Останнім часом все частіше можна почути інформацію, що Україна є транзитною країною у торгівлі чоловіками, жінками та навіть дітьми. У зв’язку з чим зростає необхідність превентивних заходів, таких як інформування громадян.

Тож 10 травня було проведено опитування серед 5-х класів з метою визначення рівня обізнаності учнів у актуальному, на даний час, питанні. За результатами данного дослідження можна впевнено говорити про те, що п´ятикласники є недосить освічченими у сьогоднішніх реаліях торгівлі людьми. Однак, учні розуміють сам термін, його історію і те, що торгівля людьми порушує права кожної людини, і це є основним.

Готуємося до ЗНО

Девіантна поведінка

Стоп булінг!!!

Конфліктні ситуації виникають повсякчас як між дорослими, так і між дітьми. Однак в учнівському середовищі вони часто трансформуються у тривалу ворожнечу із постійним приниженням слабших. Такі модифікації конфліктних ситуацій є булінгом і мають певні особливості та способи їх розв’язання. Саме з метою ознайомлення учнів з таким явищем були проведені заняття з елементами тренінгу у 5-А, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 7-В, 9-В класах. На занятті учні дізналися чому виникає булінг, розглянули його форми та види та які можуть бути наслідки насильства. Діти з цікавістю виконували практичні завдання та жваво обговорювали як уникнути булінгу.

«  Жовтень 2019  »