Вівторок, 07.04.2020, 06:37

Ми - за безпечне життя

«Мій вибір»

22 січня відбулася зустріч учнів 9-11-х класів з представником ювенальної поліції старшим лейтенантом Літошом Юрієм Григоровичем та директором громадської організації «Мій вибір» (реабілітація алко та нарко залежних) Топоровським Сергієм Анатолійовичем.

Темою даної зустрічі були наркотики, наслідки та причини їх вживання. Літош Юрій Григорович розповів старшокласникам саме про кримінальну відповідальність за вживання та торгівлю наркотичними засобами, а Топоровський Сергій Анатолійович - про складність лікування та боротьбу із залежністю, навівши приклад про свою особисту боротьбу із залежністю.

Протидія булінгу

06 та 10 грудня соціальним педагогом було проведено виховні години на паралелях 10-11 тих класів на тему « Протидія булінгу».

Ця проблема може з’явитися скрізь, але саме булінгу в школі надається велике значення. Чому діти стають жертвами булінгу? Ознаки боулінгу. Як впоратися з ситуацією самостійно? Та міри покарання. Саме ці питання розглядалися на виховній годині для того, щоб попередити та протидіяти булінгу в школі.

Фтизіатр

Тема туберкульозу в нашому суспільстві є дуже важливою, про неї повинен чути кожен. Хвороба, яку людина може отримати навіть не підозрюючи про це і саме тому 20 грудня в БЗШ І-ІІІ ступенів №21 відбулася зустріч учнів 7-х класів з лікарем фтизіатром. Лекцію проводила завідувач фтизіатричним відділенням лікарні №3 Назаренко Ірина Володимирівна – міський позаштатний фтизіатр.

Профілактика дитячого травматизму

Дитячий травматизм поширений куди більше, ніж травматизм у дорослих, і це не дивно, діти шкільного віку отримують певну самостійність і не маючи певного життєвого досвіду травмуються значно частіше.

Саме тому 16 грудня було проведено годину соціального педагога на тему «Профілактика дитячого травматизму» на паралелі 5-6 тих класів.

Толерантність ВІЛ та СНІД

З 05.12 по 12.12 було проведено інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ інфікованими, де діти після того як прослухали лекцію про ВІЛ та СНІД, толерантність до ВІЛ інфікованих людей та шляхи передачі, мали змогу з засвоєної інформації створити буклет.

«  Квітень 2020  »