Неділя, 25.02.2018, 05:59

Методична рада школи

Затверджено

___________О.В. Меримерін

План засідань методичної ради школи

на 2017 / 2018 н.р.

1. Підсумки науково-методичної роботи в школі за 2016/2017 н.р.

1. Організація курсової перепідготовки педагогічних кадрів у

2017/2018 н.р.

Сергієнко Л.В.

1. Обговорення  плану роботи методичної ради. Розподіл обов’язків між членами методичної ради.

Сергієнко Л.В.

1. Робота з молодими фахівцями. Закріплення наставників.

Сергієнко Л.В.

1. Організація та проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад із предметів. Затвердження складу оргкомітету та журі.

1. Обговорення     новин   педагогічної  літератури,  забезпечення учнів

підручниками.

Іовженко Л.М.

1. «Адаптація учнів 5-х класів до навчання в школі ІІ ступеня».

Сергієнко Л.В.

1. Про участь учителів школи в конкурсах, семінарах, вебінарах тощо.

Кравченко Ю.І.

1.  Організація атестації педагогічних кадрів.

Сергієнко Л.В.

1. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад із предметів.

Січень

1. Про проведення тижнів педмайстерності в школі.

Заступники директора

2 .Організація роботи педагогічного колективу у міжатестаційний  період.

Заступники директора

3. Затвердження досвідів роботи вчителів, які атестуються на вищу кваліфікаційну

категорію .

Меримерін О.В.

4. Підготовка    до місячника майстрів педагогічної справи.

Березень

1. Партнерство - ефективна модель педагогічної взаємодії та співпраці.

Фокша Н.І.

1. Реалізація навчальних проектів у школі.

Бессараб В.Ю.

1. Участь у шкільних олімпіадах з основ наук серед випускників початкової школи.

Гулюк С.О.

1. Підготовка учнів до ЗНО та державної підсумкової атестації.

Травень

1. Роль превентивного виховання у становленні особистісної зрілості й життєвої компетентності.

Довгалюк Л.М.

1. Реалізація принципів Нової української школи.

Дацюн І.Ю.

1. Про виконання навчальних планів і програм учителями-предметниками в 2017/2018 н.р.

Кравченко Ю.І.

1.  Обговорення рекомендацій щодо складання річного плану на 2018/2019 н.р.

Склад методичної ради

1. Меримерін О.В., директор школи, голова методичної радиради.

2. Сергієнко Л.В., заступник директора з НВР, відповідає за атестацію педкадрів та проходження курсової перепідготовки педагогів.

3. Косолап Т.В., секретар, учитель української мови та літератури, учитель-методист.

4. Кравченко Ю.І., заступник директора з НВР, відповідає за вивчення й аналіз стану навчально-виховного процесу.

5. КОВАЛЬ О.М., заступник директора з НВР, відповідає за впровадження сучасних форм позакласної роботи.

6. Гулюк С.О., голова ШМО вчителів початкових класів, відповідає за роботу ШМО та за розробку авторських програм .

7. Скробач О.М., практичний психолог школи, відповідає за діагностування вчителів і учнів.

8. Волинець Н.А., голова ШМО вчителів української мови та літератури, відповідальна за роботу творчих об’єднань учителів.

9. Сусол О.М., голова ШМО вчителів фізико-математичних дисциплін, відповідає за впровадження ППД.

10. Олексієнко Т.А., керівник проекту ГАШ, відповідає за співпрацю з громадськими організаціями та позашкільними закладами .

1. Бессараб В.Ю., голова ШМО учителів іноземної мови, відповідає за проведення тижнів педмайстерності   вчителів.

2. Коваль О.П., учитель-методист відповідає за роботу  молодими вчителями.

13.  Чутковська Л.І.,голова ШМО вчителів фізичної культури, відповідає за впровадження здоров’язберігаючих технологій.

1.  Кіпчинська Н.А., голова ШМО вчителів природничих дисциплін, відповідає за впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

2.  Журавська А.Л., голова ШМО вчителів трудового навчання, відповідає за роботу з обдарованими учнями.

«  Лютий 2018  »