П`ятниця, 24.05.2019, 05:07

Cуспільнознавчі дисципліни

Керівник: Довгалюк Леся Михайлівна.
      Головною метою вивчення предметів історії України, всесвітньої історії, правознавства в загальноосвітній школі є виховання в шкільної молоді національно-свідомої духовно багатої , здорової особистості здатної до життєвої самореалізації.Виходячи з проблеми школи-« Формування та розвиток ключових компетентностей учнів на основі національних та загальнолюдських цінностей», члени ШМО будуть вирішувати проблему- «Використання інтерактивних методів навчання на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін».
     Вирішення цієї проблеми буде спрямовуватися на реалізацію провідних проблем,а саме:
-використання інноваційних технологій;
-активізація творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти, підвищення відповідальності за результати навчання та виховання учнів;
-активізація пошукової та індивідуальної роботи, спрямоване на постійне оновлення навчального процесу;
-громадське виховання особистості;
-соціалізація учнів у процесі вивчення правознавства:
-формування глобалістичної моделі.що здатна жити і успішно діяти в глобальному просторі засобами суспільствознавчих дисциплін;
     Для успішної роботи в цих напрямках членам ШМО необхідно виховувати в учнях позитивну мотивацію навчальної діяльності, впроваджувати міжпредметні зв;язки, проводити послідовну роботу з обдарованими дітьми, формувати в учнів національну свідомість.

ІСТОРІЯ, ПРАВОЗНАВСТВО

Інформація про освітній рівень і кількісний склад учителів історії та правознавства
загальноосвітніх навчальних закладів м. Білої Церкви у 2016/2017 н.р.

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по-батькові

Коли і який навчальний заклад закічив

Предмет, що викладає