Понеділок, 16.07.2018, 02:35

2017-2018 -- українсько-німецький рік мов

Німецька мова є мовою спілкування в 6 європейських країнах. Володіння цією мовою забезпечує швидку орієнтацію в просторі, а також позитивне ставлення місцевого населення.  Знання німецької є плюсом до можливості навчання, стажування в Німеччині та інших німецькомовних країнах.  Після англійської мови саме німецька мова займає друге місце за кількістю Інтернет-сторінок, таким чином знання німецької підвищує шанси знайти необхідну інформацію у всесвітній павутині.    Вчити німецьку мову означає здобувати навички, з якими можна поліпшити якість свого професійного і приватного життя.  Пропонуємо додатки до вивчення теми «Дослідження космосу».

Українсько-німецький рік мов, затверджений урядами обох держав у 2016 році з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин, триватиме протягом 2017-2018 років і включатиме понад 50 культурних подій. Основними тематичними напрямами стануть: популяризація німецької мови серед молодих українців, для яких це може відкрити кар'єрні перспективи; підтримка історичної пам’яті відносно історії двох народів заради майбутнього; українсько-німецький літературний діалог. Упродовж цього часу саме мова і література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей. У Німеччині протягом наступного року також відбуватимуться заходи, присвячені українській мові.
      Україна посідає п'яте місце у світі за кількістю осіб, які вивчають німецьку мову .

Вивчаємо німецьку мову

Протягом року в нашій школі проводилися заходи, присвячені року німецької мови в Україні. Учням було цікаво познайомитися з країною, її традиціями, культурою через вивчення німецької мови. Учитель німецької мови Кротова Л.М. пропонує презентації матеріалів до проведених заходів.

1. Wohin gehen wir essen?  /Куди ми ходимо їсти?/  Віртуальна подорож по ресторанах Німеччини.

2.Gesundes Essen.  /Здорове харчування/  Бесіда – диспут.

3. FastfoodRestaurants. / Фастфуди –  за і проти / Бесіда – диспут.

4. Übergewicht.  / Зайва вага/ Конкурс читців.

5. Was essen die Deutschen?  / Що їдять німці./  Презентація теми.

6. Was essen die Ukrainer?  /Що їдять українці./  Презентація теми.

7. “Frohe Weihnachten!“ / «Радісного Різдва!»./  Конкурс співаків та читців.

8. Die Reise durch Deutschland. / Подорож по Німеччині./ Брейн-ринг.

«  Липень 2018  »